Przejdź do treści

Urcity — nowe mieszkania, Ursus

Posag 7 PanienUrsusMurapol

W sprzedaży · IV kw. 2026Ryzyko dewelopera: niskieOcena z rejestrów publicznych84/100im wyżej, tym mniej sygnałów ostrzegawczychJak liczymy?

od553 307 zł

15 420 zł – 19 600 zł/m²

Ceny z

1 / 5
Wizualizacja: Urcity (1/5)

Wizualizacja: Murapol

W skrócie

Dostępność
14 / 14
Mediana ceny za m²
19 250 zł
Metraże
31,7–59,7 m²
Pokoje
1 · 3 · 4
Odbiór
IV kw. 2026 w sprzedaży
Deweloper
Murapol
Spółka (KRS)
Murapol S.A.
W ofercie od

Aktualizacja ·

O inwestycji

nwestycja stanie się częścią nowego, atrakcyjnego miejsca do życia w stolicy, z którym coraz więcej osób chce wiązać przyszłość swoją i swojej rodziny. Takim wyborom sprzyja zarówno dobre skomunikowanie Szamot z pozostałymi częściami Warszawy, jak i mnogość okolicznych terenów rekreacyjnych.

Atrakcyjności lokalizacyjnej inwestycji towarzyszy oferta odpowiadająca na potrzeby współczesnych klientów nabywających mieszkania zarówno na własne potrzeby, jak i celem czerpania korzyści z wynajmu

Ceny według liczby pokoi

Lokale w sprzedaży według liczby pokoi
PokojeW sprzedażyCena odCena za m²Metraż
1 pokój1553 307 zł17 460 zł31,7 m²
3 pokoje11 124 269 zł18 975 zł59,3 m²
4 pokoje11916 411 zł15 420 zł – 19 600 zł59,4–59,7 m²

Lokale

Ceny dokładnie tak, jak deweloper je publikuje. Lokal, który zniknął z cennika, oznaczamy jako sprzedany.

Lokale z cennika: Urcity, stan na 7 lis 2026
RzutStatus
2.B.0.02131,7 m²parter553 307 zł17 460 zł−20%Rzut 2.B.0.02 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
4.B.2.01459,4 m²2916 411 zł15 420 zł−20%Rzut 4.B.2.01 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
2.B.2.01459,7 m²2934 021 zł15 640 zł−20%Rzut 2.B.2.01 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
3.B.2.06359,3 m²21 124 269 zł18 975 złRzut 3.B.2.06 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
3.A.3.04459,7 m²31 133 187 zł18 975 złRzut 3.A.3.04 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
3.B.6.01459,7 m²61 139 541 zł19 075 złRzut 3.B.6.01 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
3.A.2.02459,5 m²21 146 670 zł19 275 złRzut 3.A.2.02 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
4.B.1.04459,7 m²11 147 156 zł19 225 złRzut 4.B.1.04 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
4.B.4.01—59,4 m²—1 148 678 zł19 325 złdostępne
4.B.5.01459,4 m²51 148 678 zł19 325 złRzut 4.B.5.01 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
2.B.1.01459,7 m²11 151 103 zł19 275 złRzut 2.B.1.01 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
4.A.6.06459,6 m²61 154 169 zł19 375 złRzut 4.A.6.06 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
2.A.2.06459,7 m²21 167 526 zł19 550 złRzut 2.A.2.06 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
2.B.4.01459,7 m²41 170 512 zł19 600 złRzut 2.B.4.01 (otwiera się w nowej karcie)dostępne

Zgłoś błąd w danych

Zmiany cen

Dni, w których deweloper zmienił ceny w cenniku: liczba obniżek i podwyżek.

  1. obniżki: 3

Lokalizacja i okolica

Posag 7 Panien, 02-495 Warszawa

9,1 km od centrum (Pałac Kultury i Nauki), w linii prostej

Ryzyko dewelopera:niskieumiarkowanepodwyższonewysokie
Mapa: © OpenStreetMap contributors

Inwestycje w okolicy

Deweloper

Murapol

Bielsko-Biała

Ryzyko: niskieOcena z rejestrów publicznych84/100

Trzy składniki, które obniżają ocenę najbardziej. Wszystkie składniki są na stronie dewelopera.

Ryzyko deweloperaNiskie
Ocena z rejestrów publicznych

84/100

Im wyższa ocena, tym mniej sygnałów ostrzegawczych znaleźliśmy w rejestrach publicznych (KRS, rejestry sądowe i upadłościowe).
  • Tempo sprzedaży (udział sprzedanych)3,9/10
  • Inwestycje7,5/15
  • Inwestycje z prospektem3/5

Poziom ryzyka wynika z oceny. Ocena algorytmiczna; zestawienie danych, nie opinia o deweloperze. ·

Strona dewelopera: Murapol

Pytania

Pytania o Urcity

Odpowiedzi z danych na tej stronie.

Ile kosztują mieszkania w Urcity?

Według cennika z 7 lis 2026: od 553 307 zł do 1 170 512 zł, mediana 19 250 zł za m².

Aktualizacja: 7 lis 2026

Ile mieszkań jest jeszcze w sprzedaży w Urcity?

W sprzedaży: 14 z 14 lokali w cenniku. Lokale, które zniknęły z cennika, oznaczamy jako sprzedane; to wniosek z danych, nie potwierdzenie dewelopera.

Aktualizacja: 7 lis 2026

Kto jest deweloperem Urcity?

Deweloper: Murapol. Ryzyko dewelopera: niskie; ocena z rejestrów publicznych 84/100 (im wyżej, tym mniej sygnałów ostrzegawczych).

Aktualizacja: 7 lis 2026

Kiedy jest odbiór mieszkań w Urcity?

Planowany termin zakończenia według dewelopera: IV kw. 2026. Etap: w sprzedaży.

Aktualizacja: 7 lis 2026

Czy ceny w Urcity się zmieniały?

Tak. Dni ze zmianą cen w cenniku od 7 lis 2026: 1; obniżki cen — 3, podwyżki — 0. Ostatnia zmiana: 7 lis 2026.

Aktualizacja: 7 lis 2026

Jak ceny w Urcity wypadają na tle dzielnicy Ursus?

Mediana ceny za m² w Urcity to 19 250 zł, 21,1% powyżej mediany dzielnicy Ursus (15 900 zł).

Aktualizacja: 7 lis 2026

TelegramZapytaj