Przejdź do treści

Vista Wawer — nowe mieszkania, Wawer

Tytoniowa 20WawerGh Development

W sprzedaży · II kw. 2026Ryzyko dewelopera: podwyższoneOcena z rejestrów publicznych57/100im wyżej, tym mniej sygnałów ostrzegawczychJak liczymy?

od709 367 zł

14 673 zł – 16 150 zł/m²

Ceny z

1 / 5
Wizualizacja: Vista Wawer (1/5)

Wizualizacja: Gh Development

W skrócie

Dostępność
8 / 8
Mediana ceny za m²
14 889 zł
Metraże
46,4–62,7 m²
Pokoje
2 · 3
Odbiór
II kw. 2026 w sprzedaży
Spółka (KRS)
GH Development
W ofercie od

Aktualizacja ·

O inwestycji

W ramach projektu powstanie 5-kondygnacyjny budynek z lokalami usługowymi w parterze. Cechują go kameralne lokalizacja i architektura. Stonowana kolorystyka elewacji i elegancka forma pozytywnie wpłyną na odbiór i otoczenie.

Funkcjonalne układy pomieszczeń, możliwości aranżacyjne oraz widne pomieszczenia to największe atuty oferowanych lokali. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, a te na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy.

Ceny według liczby pokoi

Lokale w sprzedaży według liczby pokoi
PokojeW sprzedażyCena odCena za m²Metraż
2 pokoje3709 367 zł14 952 zł – 16 150 zł46,4–54,4 m²
3 pokoje5876 767 zł14 673 zł – 14 985 zł58,5–62,7 m²

Lokale

Ceny dokładnie tak, jak deweloper je publikuje. Lokal, który zniknął z cennika, oznaczamy jako sprzedany.

Lokale z cennika: Vista Wawer, stan na 8 lis 2026
RzutStatus
Apartament M0/04247,2 m²parter709 367 zł15 035 złRzut Apartament M0/04 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
Apartament M4/10246,4 m²4749 991 zł16 150 złRzut Apartament M4/10 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
Apartament M4/13254,4 m²4813 675 zł14 952 złRzut Apartament M4/13 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
Apartament M4/09358,5 m²4876 767 zł14 985 złRzut Apartament M4/09 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
Apartament M3/12360,9 m²3902 346 zł14 812 złRzut Apartament M3/12 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
Apartament M3/09361,5 m²3910 196 zł14 812 złRzut Apartament M3/09 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
Apartament M2/13362,7 m²2919 254 zł14 673 złRzut Apartament M2/13 (otwiera się w nowej karcie)dostępne
Apartament M3/13362,6 m²3928 267 zł14 826 złRzut Apartament M3/13 (otwiera się w nowej karcie)dostępne

Zgłoś błąd w danych

Lokalizacja i okolica

Tytoniowa 20, 04-228 Warszawa

8,5 km od centrum (Pałac Kultury i Nauki), w linii prostej

Ryzyko dewelopera:niskieumiarkowanepodwyższonewysokie
Mapa: © OpenStreetMap contributors

Inwestycje w okolicy

Deweloper

Ryzyko: podwyższoneOcena z rejestrów publicznych57/100

Trzy składniki, które obniżają ocenę najbardziej. Wszystkie składniki są na stronie dewelopera.

Ryzyko deweloperaPodwyższone
Ocena z rejestrów publicznych

57/100

Im wyższa ocena, tym mniej sygnałów ostrzegawczych znaleźliśmy w rejestrach publicznych (KRS, rejestry sądowe i upadłościowe).
  • Spółka akcyjna na szczycie grupy0/5
  • Inwestycje z prospektem0/5
  • Tempo sprzedaży (udział sprzedanych)0,1/10

Poziom ryzyka wynika z oceny. Ocena algorytmiczna; zestawienie danych, nie opinia o deweloperze. ·

Strona dewelopera: Gh Development

Pytania

Pytania o Vista Wawer

Odpowiedzi z danych na tej stronie.

Ile kosztują mieszkania w Vista Wawer?

Według cennika z 8 lis 2026: od 709 367 zł do 928 267 zł, mediana 14 889 zł za m².

Aktualizacja: 8 lis 2026

Ile mieszkań jest jeszcze w sprzedaży w Vista Wawer?

W sprzedaży: 8 z 8 lokali w cenniku. Lokale, które zniknęły z cennika, oznaczamy jako sprzedane; to wniosek z danych, nie potwierdzenie dewelopera.

Aktualizacja: 8 lis 2026

Kto jest deweloperem Vista Wawer?

Deweloper: Gh Development. Ryzyko dewelopera: podwyższone; ocena z rejestrów publicznych 57/100 (im wyżej, tym mniej sygnałów ostrzegawczych).

Aktualizacja: 8 lis 2026

Kiedy jest odbiór mieszkań w Vista Wawer?

Planowany termin zakończenia według dewelopera: II kw. 2026. Etap: w sprzedaży.

Aktualizacja: 8 lis 2026

Jak ceny w Vista Wawer wypadają na tle dzielnicy Wawer?

Mediana ceny za m² w Vista Wawer to 14 889 zł, 7,1% poniżej mediany dzielnicy Wawer (16 025 zł).

Aktualizacja: 8 lis 2026

TelegramZapytaj