Apartamenty Beethovena etap I — nowe mieszkania, Mokotów
Dziekońskiego 4MokotówDom Development
od645 165 zł
19 700 zł – 27 250 zł/m²
Ceny z
Wizualizacja: Dom Development
W skrócie
- Dostępność
- 32 / 35 8,6% sprzedanych (wnioskowane)
- Mediana ceny za m²
- 21 800 zł
- Metraże
- 26,6–99,5 m²
- Pokoje
- 1 · 2 · 3 · 4
- Odbiór
- IV kw. 2026 w sprzedaży
- Deweloper
- Dom Development
- Spółka (KRS)
- Dom Development S.A.
- W ofercie od
Aktualizacja ·
O inwestycji
- Udogodnienia
- nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, windy, zielone tereny, doskonała komunikacja, bogata oferta kulturalna i usługowa w okolicy
- Przynależności
- ogródek, balkon, loggia
- Bezpieczeństwo
- drzwi antywłamaniowe, wideodomofon, monitoring, ochrona
- Wielkość Projektu
- 209 mieszkań
- Garaże
- Na terenie inwestycji powstaną miejsca postojowe podziemne
- Komunikacja
- W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe
- Odległość od Centrum
- 6 km
Ceny według liczby pokoi
| Pokoje | W sprzedaży | Cena od | Cena za m² | Metraż |
|---|---|---|---|---|
| 1 pokój | 2 | 645 165 zł | 24 300 zł – 27 250 zł | 26,6 m² |
| 2 pokoje | 3 | 761 100 zł | 20 850 zł – 22 500 zł | 35,4–44,3 m² |
| 3 pokoje | 18 | 1 185 223 zł | 19 700 zł – 22 900 zł | 53,6–73,7 m² |
| 4 pokoje | 6 | 1 543 185 zł | 20 000 zł – 21 300 zł | 72,5–99,5 m² |
Lokale
Ceny dokładnie tak, jak deweloper je publikuje. Lokal, który zniknął z cennika, oznaczamy jako sprzedany.
| Rzut | Status | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B19 | 1 | 26,6 m² | 3 | 645 165 zł | 24 300 zł | Rzut B19 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B14 | 1 | 26,6 m² | 2 | 723 488 zł | 27 250 zł | Rzut B14 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A2 | 2 | 35,4 m² | parter | 761 100 zł | 21 500 zł | Rzut A2 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A28 | 2 | 36,6 m² | parter | 823 950 zł | 22 500 zł | Rzut A28 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A45 | 2 | 44,3 m² | parter | 924 072 zł | 20 850 zł | Rzut A45 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A8 | — | 56 m² | — | 1 160 963 zł | 20 750 zł | dostępne | |
| A48 | 3 | 53,6 m² | parter | 1 185 223 zł | 22 100 zł | Rzut A48 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B35 | 3 | 57,5 m² | 1 | 1 187 788 zł | 20 650 zł | Rzut B35 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A3 | 3 | 55,7 m² | parter | 1 219 830 zł | 21 900 zł | Rzut A3 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A50 | 3 | 58,3 m² | 1 | 1 282 600 zł | 22 000 zł | Rzut A50 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B8 | 3 | 58,6 m² | 1 | 1 290 080 zł | 22 000 zł | Rzut B8 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B13 | 3 | 58,6 m² | 2 | 1 301 808 zł | 22 200 zł | Rzut B13 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B74 | 3 | 59,3 m² | 1 | 1 303 500 zł | 22 000 zł | Rzut B74 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A32 | 3 | 63,5 m² | 1 | 1 304 514 zł | 20 550 zł | Rzut A32 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B32 | — | 59,7 m² | — | 1 312 960 zł | 22 000 zł | dostępne | |
| B94 | 3 | 60,2 m² | 1 | 1 323 960 zł | 22 000 zł | Rzut B94 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B36 | 3 | 59,7 m² | 2 | 1 324 896 zł | 22 200 zł | Rzut B36 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B44 | 3 | 59,7 m² | 4 | 1 348 768 zł | 22 600 zł | Rzut B44 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B48 | 3 | 59,5 m² | 5 | 1 356 828 zł | 22 800 zł | Rzut B48 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B53 | 3 | 65,4 m² | 1 | 1 418 963 zł | 21 700 zł | Rzut B53 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B52 | 3 | 73,7 m² | parter | 1 451 299 zł | 19 700 zł | Rzut B52 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B62 | 3 | 65,4 m² | 4 | 1 458 197 zł | 22 300 zł | Rzut B62 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A4 | 3 | 67,8 m² | parter | 1 458 345 zł | 21 500 zł | Rzut A4 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B4 | — | 67,6 m² | — | 1 466 269 zł | 21 700 zł | dostępne | |
| A9 | 3 | 67,9 m² | 1 | 1 472 779 zł | 21 700 zł | Rzut A9 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B58 | 3 | 64,6 m² | 2 | 1 480 027 zł | 22 900 zł | Rzut B58 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A47 | 4 | 72,5 m² | parter | 1 543 185 zł | 21 300 zł | Rzut A47 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A49 | 4 | 76 m² | parter | 1 617 735 zł | 21 300 zł | Rzut A49 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A54 | 4 | 76 m² | 1 | 1 617 735 zł | 21 300 zł | Rzut A54 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| B91 | 4 | 76,9 m² | parter | 1 637 331 zł | 21 300 zł | Rzut B91 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A1 | 4 | 93 m² | parter | 1 916 418 zł | 20 600 zł | Rzut A1 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
| A15 | 4 | 99,5 m² | 3 | 1 990 200 zł | 20 000 zł | Rzut A15 (otwiera się w nowej karcie) | dostępne |
Tempo sprzedaży
Lokale, które zniknęły z cennika, tydzień po tygodniu.
Pokaż dane w tabeli
| Tempo sprzedaży | sprzedane |
|---|---|
| 02.11.2026 | 3 |
Sprzedaż wnioskujemy z lokali, które zniknęły z cennika · Jak liczymy?
Lokalizacja i okolica
Dziekońskiego 4, 00-728 Warszawa
5 km od centrum (Pałac Kultury i Nauki), w linii prostej
Inwestycje w okolicy
- Mokotów Sportowy etap I · od 489 600 zł
- Apartamenty Metro Wilanowska · od 806 868 zł
- Modern Mokotów etap IV bud. D1 i D2 · od 790 561 zł
- Rytm Mokotowa 2B · od 502 950 zł
Deweloper
Trzy składniki, które obniżają ocenę najbardziej. Wszystkie składniki są na stronie dewelopera.
86/100
- Tempo sprzedaży (udział sprzedanych)3,1/10
- Inwestycje z prospektem2,1/5
- Inwestycje10,5/15
Poziom ryzyka wynika z oceny. Ocena algorytmiczna; zestawienie danych, nie opinia o deweloperze. ·
Inne inwestycje w dzielnicy Mokotów
Pytania o Apartamenty Beethovena etap I
Odpowiedzi z danych na tej stronie.

Ile kosztują mieszkania w Apartamenty Beethovena etap I?
Według cennika z 8 lis 2026: od 645 165 zł do 1 990 200 zł, mediana 21 800 zł za m².
Ile mieszkań jest jeszcze w sprzedaży w Apartamenty Beethovena etap I?
W sprzedaży: 32 z 35 lokali w cenniku. Lokale, które zniknęły z cennika, oznaczamy jako sprzedane; to wniosek z danych, nie potwierdzenie dewelopera.
Kto jest deweloperem Apartamenty Beethovena etap I?
Deweloper: Dom Development. Ryzyko dewelopera: niskie; ocena z rejestrów publicznych 86/100 (im wyżej, tym mniej sygnałów ostrzegawczych).
Kiedy jest odbiór mieszkań w Apartamenty Beethovena etap I?
Planowany termin zakończenia według dewelopera: IV kw. 2026. Etap: w sprzedaży.
Jak ceny w Apartamenty Beethovena etap I wypadają na tle dzielnicy Mokotów?
Mediana ceny za m² w Apartamenty Beethovena etap I to 21 800 zł, 9,1% powyżej mediany dzielnicy Mokotów (19 981 zł).